Esu čia tam, kad dalinčiausi meile ir savo žiniomis.

Nesu aiškiaregė ar žiniuonė, bet per daugelį darbo metų išmokau „skaityti“ kūnus ir jausti paslėptas emocijas. Visi norime būti sveiki ir laimingi. Negaliu tau to suteikti, nes visa tai jau yra tavyje. Galiu tik sukurti aplinką, kurioje prisiminsi, kas esi ir kad nuo laimės ir sveikatos tave skiria gal tik viena mintis ar akimirka.

Pagrindinė mano veikla šiuo metu yra sveikatinamieji masažai, bet man patinka ir įvairios natūralios terapijos, kurios padeda žmogui geriau jaustis: Reiki, Homeopatija, Natūropatija, 3 principai, Osteopatija, Cigunas, Ortobionomija, Theta gydymas ir kt.

Pirmąjį – Reiki terapijos – diplomą įgijau 2002 m., tada ir prisiminiau savo vaikystės svajonę gydyti žmones rankomis.

2004 m. įstojau mokytis į JAV Clayton College of Natural Health. Nuotolinius mokymus baigiau 2010 m. ir įgijau natūropatės specialybę.

2008–2009 m. mokiausi ITHMA kolegijoje Londone ir tapau aromaterapeute.

Taip pat nuo 2003 m. iki dabar nuolat tobulinuosi įvairiuose masažo ir energetinių terapijų kursuose.

2017–2019 m. baigiau profesinio mokymo mokyklą, oficialiai tapau masažuotoja ir įgijau masažuotojo spaudą.

Nors pirmiausia išmokau daryti klasikinį masažą, jis netapo pagrindiniu mano daromu masažu, nes mane labiau traukia lankstesnės technikos, kurios „žiūri“ į žmogų kaip visumą, o ne kaip į atskirą raumenį ar kūno dalį, t. y. ieškoma ligos priežasties, o ne tik dirbama su pasekmėmis.

Visi mes skirtingi, tad net jei kažkas nueitų tokį pat mokymų kelią kaip aš, vis tiek, manau, būtų kitoks, nes kiekvienas mato viską per savo prizmę ir savaip priima informaciją. Kiekvienas specialistas turi savo unikalias technikas, todėl iš savųjų aš sudėliojau savą mozaiką.

Tikiu, kad kiekvienas žmogus gali pasveikti.

Tikiu, kad kiekvienas žmogus gali pasveikti visada, tačiau už jį niekas kitas negali to padaryti, tik jis pats. Kitas žmogus gali tik padėti. Tad tai, ką siūlau aš, gali tik padėti pasijusti geriau, aktyvinti tavo gydymo galias, ir tik nuo tavęs priklauso, kiek tu pasiimsi iš masažo ar kitos mano siūlomos terapijos, kiek tu pats leisi sau pasveikti, kiek pats prisiimsi atsakomybę už savo kasdienius veiksmus ir pasirinkimus.

Siūlomos paslaugos

O aš noriu sukurti tau erdvę, kurioje galėtum labiau save mylėti ir lengviau sau atleisti visus paklydimus ar praradimus, nes mylint save ir sutariant su savimi vyksta stebuklai.