Ajurvedinis KERALOS masažas - Viso kūno masažas - Biržai

Ajurvedinis KERALOS masažas

Vienas populiariausių indiškų masažų pasaulyje ir Lietuvoje. Tai vienas pirmųjų mano išmoktų masažų, kuriame yra viskas, ko reikia tavo kūnui: paglostymai ir maigymai, trynimai ir plekšnojimai. Nuo pat kojų pirštų iki galvos ir atgal.

Senovės išminčiai buvo labai išmintingi žmonės, jie kūrė įvairias sveikatinimo sistemas ir lengvino žmonėms gyvenimus. Šis masažas mane žavi tuo, kad po jo jauti pilnatvę ir dvasinę pusiausvyrą, atrodo, kad masažo metu kažkaip buvo paliesta ir siela, nors buvo liečiamas tik kūnas.

90 min. – 50 €

Aromaterapinis masažas

Aromaterapinis masažas

Aromaterapinis masažas – masažas, kurį „parsivežiau“ iš Londono. Ten išmokau jausti ir liesti kūną, atpažinti įtampas ir pasikeitimus kūne, ten išmokau suprasti, kas yra svarbiausia, jei nori atlikti geriausią kūno masažą. Šis masažas išmokė mane klausytis tavo kūno, puoselėti jį ir padėti tau paleisti tai, kas jau atgyveno ir tapo nereikalinga. Eteriniai aliejai atrinkti individualiai kiekvienam po trumpos pažinties.

90 min. – 50 €

Chiroplastinis masažas - viso kūno masažas - Biržai

Chiroplastinis masažas

Chiroplastinis masažas atkeliavo iš Prancūzijos, į Lietuvą jį atvežė Pascal Coche. Kitaip aš šį masažą dar vadinu jauninančiu. Tai pakankamai švelnus masažas, kiek neįprastas lietuvių skoniui, nes neskausmingas, bet tuo pačiu be galo efektyvus. Masažo metu ne tik suaktyvinama kraujotaka, bet ir atkuriamas odos elastingumas, atpalaiduojami įsitempę raumenys ir tonizuojami raumenys „tinginiai“. Šis masažas unikalus savo paprastumu, stebinantis, kad keliais paprastais judesiais galima „užkurti” organizmo atsinaujinimo mechanizmus. 

90 min. – 50 €

Karštų akmenų masažas

Karštų akmenų masažas

Karštų akmenų masažas dažnai yra vyrų mėgstamiausias, bet puikiai tinka ir moterims. Tačiau, jei nemėgsti šilumos ar temperatūrų skirtumų, pamąstyk, ar tikrai šis masažas tau tinkamas. Masažas atliekamas ne tik akmenimis, bet ir rankomis, tad nebus taip, kad būsi apkrautas akmenimis ir paliktas gulėti. Akmuo sušildo kūną, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, tuomet rankomis atliekamos manipuliacijos yra gilesnės ir kūnas sukuria mažiau pasipriešinimo. Ypač veiksmingas žmonėms, turintiems „kietus“ kūnus, nes atsipalaiduojama savaime. Taip pat akmuo turi ir savo energiją, tad tikiu, kad šis masažas perduoda akmens stiprybę ir tvirtybę.

90 min. – 50 €

Ajurvedinis ABAJANGA masažas - Biržai

Ajurvedinis ABAJANGA masažas

Ajurvedinis ABAJANGA masažas – masažas, kuris arba labai patinka, arba tiesiog yra  nemėgstamas, aukso vidurio nėra. Tai unikali sistema, atkeliavusi iš Indijos. Masažas neįprastas tuo, kad dominuoja vienas judesys – nubraukimas su išmetimu. Todėl jis puikiai detoksikuoja, atpalaiduoja ir padeda išeiti nereikalingoms mintims ir emocijoms. Bet, jei leisi sau patirti dar nežinomus potyrius, jis gali tave nustebinti tuo, kaip gali būti lengva ir gera, kai galvoje lieka tiek mažai minčių.

60 min. – 35 €

Tibetietiškų dubenų masažas

Tibetietiškų dubenų masažas

Tibetietiškų dubenų masažas – tai garsų, bet taip pat ir tylos masažas, nes kai nustoja vibruoti garsas, ateina visiška tyla, nebelieka minčių, tada gali išgirsti savo tikrąjį aš. Ir tik nuo tavęs priklauso, kiek tą tylą išsaugosi savyje. Tai masažas, kai nereikia nusirengti, bet tuo pačiu jis ir giluminis, nes garsas keliauja per drabužius, raumenis ir kaulus iki pat tavo gelmės. Ir ten iš tikrųjų būna visko: vieniems – ašarų, kitiems – begalinio džiaugsmo ir palaimos, tretiems – kalnai ar Tibeto vienuolynai… Kelionės būna visokios ir kiekvienam savitos.

60 min. – 30 €

Ortobionomijos sesija

Ortobionomijos sesija

Ortobionomijos sesija – labiau pasyvi mankšta nei masažas, nes nereikia nieko daryti, tik gulėti ar pasivartyti, o kojas ir rankas kiloju aš. Judesiai yra švelnūs ir neskausmingi, nes ortobionomijos pagrindiniai principai yra nesukelti skausmo, mažiau yra daugiau ir gyventi pagal gamtos principus. Paprasčiau pasakius – ortobionomija tiki, kad kūnas gali pats susitvarkyti, jei nesistengiama pakeisti jo per prievartą, leidžiama jam būti tuo, kas jis yra, ir „tekėti“ tokia kryptimi, kuria jis nori. O kai teka energija kūne, tada dingsta įtampa ir dažniau esame ten, kur ir turime būti.

40–60 min. – 25–35 €

Integruotas masažas - viso kūno masažas - Biržai

Integruotas masažas

Integruotas masažas – mano mėgstamiausias masažas, nes tai visų mano žinių visuma. Tai masažas, kuris pritaikytas būtent tau, tavo kūnui, tavo esamai būsenai. Šio masažo metu keliauju ten, kur mane veda mano rankos ir tavo kūnas. Mano stiprybė tikriausiai yra tai, kad labai gerai jaučiu taškus, kur susikaupia įtampa, kur apsigyvena emocijos. Tad šio masažo metu pamirštu visas sistemas ir leidžiuosi į nepaprastą kelionę, todėl masažas kaskart gali būti vis kitoks.

60–120 min. – 35–70 €

Limfodrenažinis masažas rankomis - Biržai

Limfodrenažinis masažas

Esu mačiusi daug įvairiausių limfodrenažinių masažų, tačiau, mano supratimu, pats tikriausias limfodrenažinis masažas yra lėtas, švelnus ir tausojantis, atliekamas limfos tekėjimo greičiu arba šiek tiek greičiau. Jis skirtas suaktyvinti limfos tekėjimą visame kūne, pradedant kojomis ir baigiant galva, ta kryptimi, kuria ir juda limfa. Ypač naudingas tiems, kurių kūnas linkęs kaupti skysčius, bei tiems, kurie dažnai serga ar daug sėdi ir mažai juda.

120 min. – 80 €

Pilvo masažas Biržuose

CHI NEJ TSANG

CHI NEJ TSANG – masažas, kuris daro stebuklus, kai labai nori sulieknėti, bet nenori nieko daryti. Jis balansuoja tavo hormoninę bei virškinimo sistemas, išlygina veido raukšles, išjudina kraujotaką ir limfotaką, pašalina minčių perteklių galvoje, išlaisvina seksualinę ir kūrybinę energiją. Jo poveikis trunka ilgai – net po mėnesio gali jausti pokyčius, nes prasideda nauji procesai kūne ir jie tęsiasi, net kai pasibaigia masažas.                  

70-90 min. – 40 €

Nugaros masažas

Nugaros masažas

Nugaros masažas – masažas, kurio pavadinimo manęs dažnai klausia, bet aš jį vadinu tiesiog nugaros, nors masažuojamas ir sprandas, kaklas, dalis galvos, krūtinės ląsta, pilvo gabaliukas, nes, mano supratimu, visa tai lemia nugaros skausmus, įtampą ir kitokius negalavimus. Ir kuprą lengviau ištiesinti ne bandant ją tiesiogiai trinti, o „atveriant“ krūtinę. Nugaros masažas taip pat  gali būti visoks: su akmenimis, vakuuminėmis taurėmis, bambukinėmis lazdomis, aromaterapinis ar tiesiog atpalaiduojantis.

40–60 min. – 30-40 €

HAKIM stuburo masažas

HAKIM stuburo masažas

Kai mokiausi šio masažo, man sakė, kad jei žmogus darytųsi šį masažą kartą per savaitę visą gyvenimą, jis niekada nesirgtų jokiomis ligomis. Ir aš tuo tikiu, nors dar nei vienas nebandė daryti šio masažo kas savaitę. Nors šis masažas labai švelnus, jis ir labai galingas. Žmogaus stubure sukaupiama daug stresų. Esu mačiusi, kaip žmogui po netikėtų stresinių įvykių iš vietos  pasislenka stuburo slanksteliai. Tad, jei sumažinama įtampa stubure, nervinė įtampa dingsta ir galvoje, o visos ligos ir yra nuo nervų bei netinkamų minčių.

40 min. – 30 €

Sprando masažas

Sprando masažas

Viena mano kolegė kartą man sakė, kad kaklo masažas yra tai, ką aš darau taip gerai, kaip niekas kitas. Tada pagalvojau, kad taip nutiko dėl mano patirties. Prieš daugiau kaip 10 metų kreipiausi į osteopatą po didelės emocinės traumos ir jis paklausė, ar noriu „padirbėti“ su emocijomis. Visas masažas buvo skirtas taškams pakaušyje ir kakle, po jo aš atsikėliau laiminga. Tad tas suvokimas, kad mūsų emocijos kaupiasi sprando dalyje, ir padėjo man surasti geriausias technikas šiam masažui atlikti.

30 min. – 20

Žandikaulio masažas

Žandikaulio masažas

Žandikaulio masažas yra labai neįprastas, gal kiek bauginantis, kol dar nesi pabandęs. Kai mokiausi, sakiau, kad man baisu ir jo nedarysiu, kol nepabandžiau. O dabar jį be galo mėgstu ir vertinu, nes jis duoda labai greitą rezultatą – akimirksniu dingsta įtampa žandikaulyje ir netgi sprande. Tai nėra skausminga procedūra, nes remiamasi osteopatiniais principais, kai kūnui duodamas signalas keistis, o jis ir keičiasi savo tempu ir savo ritmu. Kadangi mūsų žandikauliai yra mūsų dubenkaulio atitikmuo, tai ne tik keičiasi žandikaulis, bet laisvėja ir klubai, nugaros apačia, dubens kaulai. Tad nepabandęs nesužinosi, koks iš tiesų gali būti naudingas žandikaulio masažas.

40 min. – 30 €

Japoniškas KOBIDO masažas - Biržai

Japoniškas KOBIDO masažas

Japoniškas KOBIDO masažas – Lietuvoje labai mėgstamas moterų, bet puikiai tinka ir vyrams. Man KOBIDO yra masažas sielai. Taip jį vertinau mokymų metu, toks jis man liko per visus 8 metus, kai jį darau. Taip, jis padeda atjaunėti, bet, man atrodo, kad didesnę įtaką šis masažas padaro žmogaus dvasinei būsenai: jei leidi, nukelia į neaplankytus kraštus, atpalaiduoja visą kūną ir net žandikaulį. O kai dingsta įtampa veide ir kūne, mes ir jaunėjame.

60 min. – 40 €

Tibetietiškų dubenų masažas

Chiroplastinis veido masažas

Šio masažo technika yra labai paprasta, tad, jei esi išbandęs daug veido masažų, jis gali nuvilti, bet jo efektas visada yra greitas, turbūt dėl to, kad paprastume slypi jėga. Jau po trečio masažo matau, kaip keičiasi odos struktūra, grįžta  elastingumas, stiprėja kapiliarai ir išnyksta raudonis nuo veido, išryškėja aiški veido ovalo linija ir sumažėja pagurklis. Jei masažas daromas tik pusei veido, poveikis matomas iš karto, lieka galimybė matyti, kaip buvo prieš tai.

40 min. – 30 €

Chiromasažas - veido masažas - Biržai

Chiromasažas

Chiro reiškia ranka, tad masažų pavadinimai panašūs, nes abu atliekami rankomis, bet technikos yra visiškai skirtingos ir atkeliavusios iš skirtingų šalių. Šis masažas smagus tuo, kad jis gali būti kiekvieną kartą vis kitoks, daug glostymų ir patempimų, puikiai atpalaiduoja ir nuramina protą ir, žinoma, atjaunina.

40 min. – 30 €

Veido masažas su akmenimis - Biržai

Veido masažas su akmenimis

Veido masažas su akmenimis – masažas, kuriame, siekiant paveikti odą, pasitelkiama akmens jėga, bet dalis judesių atliekama rankomis. Tai kontrastinis – šiltas ir labai šaltas, vėsus ir nenuspėjamas – masažas. Jei turi silpnus kapiliarus, jis nėra pats tinkamiausias pasirinkimas, nes gali būti per didelis stresas odai, tačiau visiems kitiems jis puikiai tinka: puikiai tonizuoja, patempia tai, ką reikia patempti, ir atpalaiduoja tai, ką reikia atpalaiduoti.

40 min. – 30 €

Chiromasažas IQ celiulitas - Kojų Chiromasažas - Biržai

Chiromasažas IQ celiulitas

Chiromasažas IQ celiulitas – IQ šiame pavadinime reiškia, kad masažas yra išmintingas ir neskausmingas, nors kai kam dėl to gali atrodyti, kad neveiksmingas. Tačiau be skausmo kūnas keičiasi daug greičiau. Šio masažo esmė yra duoti signalą smegenims, kad, pvz., kojos yra plonos, ilgos ir lygia oda. Visi pokyčiai pirmiausia turi įvykti galvoje, nes tik tada, kai pasijuntame lieknos ir gražios, kūnas ima keistis.

60–90 min. – 40–60 €

Kojų medaus masažas - Biržai

Medaus masažas

Medaus masažas – tai saldus masažas, nors tai nereiškia, kad jis malonus, nes ypač pirmus kartus jis būna labai skausmingas. Tačiau tą skausmą atperka savijauta po jo, kai oda atrodo atjaunėjusi ir sustangrėjusi. Šis masažas detoksikuoja, aktyvina kraujotaką (netinkamas, esant išsiplėtusioms venoms), lygina ir gražina odą.

40–60 min. – 30–40 €

Tailandietiškas miofascialinis masažas

Tailandietiškas miofascialinis masažas

Tailandietiškas miofascialinis masažas – tai unikalus masažas, atkeliavęs iš Tolimųjų Rytų. Galbūt tai nėra pats maloniausias masažas, tačiau jo poveikis yra labai greitas – akimirksniu lengvėja sunkios kojos ar rankos, atsipalaiduoja nugara ir sprandas. Šis masažas labai skiriasi nuo tradicinio klasikinio masažo, labiausiai ši kūno praktika primena pasyvią jogą: vietoj įprastinių glostymų, trynimų ar maigymų, čia naudojamas tempimas, sukimas, lenkimas ar paspaudimas. Masažas atliekamas ant grindų ir su drabužiais. Tad kai norisi greito pokyčio, siūlau rinktis būtent šį masažą. 

70-90 min. – 50 €

Širodara - kūno masažas - Biržai

Širodara

Ar kada teko girdėti apie „trečiąją akį“? Tai „akis“, kurios mes nematome, bet šioje „akyje“ dažnai kaupiasi stresas, įtampos, rūpesčiai. Tad šilto aliejaus pylimas į „trečiąją akį“ labiausiai ir padeda atpalaiduoti mintis, pašalinti įtampą ne tik galvoje, bet ir kūne, „perkrauti“ sistemą ir atsinaujinti, leisti ateiti naujoms mintims ir idėjoms.

60 min. – 50 €

Tada, kai jau viską skauda ir nepadeda net tabletės, ar tada, kai dar nieko neskauda, bet jautiesi sustingęs, pavargęs ir nebe toks gyvybingas kaip anksčiau? O gal masažui laikas visada tinkamas, nepaisant to, kaip jautiesi? Gal tai tiesiog galimybė sustoti ir atsigręžti į patį save, iš naujo atrasti savo kūną ir laiką sau, sulėtinti tempą ir pamiršti visus pasaulio rūpesčius bent trumpam?

Jei gali rinktis, visada rinkis viso kūno masažą – ne visada skausmo priežastis yra ten, kur tu galvoji, be to, visos tavo kūno dalys vienodai trokšta meilės ir dėmesio.

Tai yra be galo individualu – vienam užteks vieno, kitam prireiks metų ir daugelio masažų. Tačiau bet kuriam žmogui rekomenduočiau nors kartą per mėnesį pasidaryti viso kūno masažą ir padaryti tai ritualu sau, padedančiu užtikrinti geresnę savijautą, tuo pačiu sustoti nors trumpam ir pailsėti, leisti ateiti naujoms idėjoms ir mintims.

Atmink, kad susergama ne per vieną dieną: ne vieną dieną aliname savo kūną, naudojame ne pagal paskirtį ir maitiname ne pagal instrukcijas. Tad kiekvienas sveiksta savo tempu. Aš nesu gydytoja, aš tik padedu tavo kūnui sveikti, o visą kitą darbą atliks tavo kūnas. Jis yra protingas ir išmintingas, jis gali pasveikti ir įveikti bet kokią būseną, tereikia jam netrukdyti ir šiek tiek padėti. Aš tikiu, kad tu gali viską: gali gyventi sveikiau ir laimingiau, kad nėra tokios ligos „senatvė“ ir kad viskas įmanoma, jei klausysi savo kūno ir širdies balso.