Nugaros masažai

Jei ieškai masažo sustingusiai nugarai ar pečiams, čia rasi masažus, kurie padeda geriau jaustis, kai galvoji, kad geriausiai padėtų nugaros masažas. Šiuos masažus rekomenduoju darytis 1-2 kartus per savaitę. Jei nori dažniau, tai irgi įmanoma, poveikis gali būti greitesnis, bet man visada patinka palikti laiko kūnui prisitaikyti prie naujos būsenos, integruoti pokyčius ir keistis savo greičiu.

Kiek masažų reikėtų? Kartą viena gydytoja pasakė, kad, jeigu 6 nepadės, tai ir 10 nepadės. Jei pokyčiai vyksta, kiekvieno individualus pasirinkimas, kiek masažų darytis.

Nugaros masažai Žandikaulio masažas

Žandikaulio masažas

Šis masažas duoda labai greitą rezultatą – akimirksniu dingsta įtampa žandikaulyje ir netgi sprande. Tai nėra skausminga procedūra, nes remiamasi osteopatiniais principais, kai kūnui duodamas signalas keistis, o jis ir keičiasi savo tempu ir savo ritmu.

Plačiau
Nugaros masažai Nugaros masažas

Nugaros masažas

Tai masažas, kurio pavadinimo manęs dažnai klausia, bet aš jį vadinu tiesiog nugaros, nors masažuojamas ir sprandas, kaklas, dalis galvos, krūtinės ląsta, pilvo gabaliukas, nes, mano supratimu, visa tai lemia nugaros skausmus, įtampą ir kitokius negalavimus.

Plačiau